Witamy na naszej stronie internetowej!

Jeśli tutaj trafiłeś to prawdopodobnie jesteś tak jak my zafiksowany na aktywny wypoczynek, głównie w formie krótszych i dłuższych wycieczek/wypraw rowerowych oraz trekkingu górskiego.

Już od kilku lat prowadzimy blog podróżniczy, w którym dzielimy się wrażeniami z naszych bliższych i dalszych wyjazdów, czasami w szerszym lub węższym składzie. Jedno pozostaje jak dotąd niezmienne – nasza ekipa jest męska z damskim, jednoosobowym, jakżeż ważnym pierwiastkiem.

Jeżeli jesteś pasjonatem jazdy na rowerze lub zapalonym górołazem znajdziesz tutaj szereg relacji o tej tematyce, okraszonych bardzo dużą ilością zdjęć, bogatych również w ciekawą zawartość krajoznawczą jak i szereg porad praktycznych związanych z tematyką bloga. 

Chcesz tylko poczytać i pooglądać zdjęcia – śmiało! Potrzebujesz fachowej porady – pisz! Na pewno pomożemy, począwszy od prostych pytań typu “jakie buty zabrać na wyprawę” po pomoc w pełnym opracowaniu planu wyjazdu, zawierającego zarówno trasę, kwestie logistyczne, opisy ciekawych miejsc itp. Za naszą pomoc nie bierzemy oczywiście ani grosza

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji wypraw trekkingowych, w szczególności po Europie, wypraw samochodowych, tzw. „objazdówek” m.in. po Bałkanach oraz wypraw rowerowych, o czym możesz przeczytać na naszym blogu.

Jesteśmy również otwarci na wszelkiego rodzaju współpracę ze sponsorami. Prężnie działamy w internetowym świecie – publikujemy na blogu Wrocycling, Facebooku i Instagramie. Mogliście nas wielokrotnie usłyszeć w audycji radiowej „Podróże z radiem RAM” na antenie wrocławskiego Radia RAM. Współpracujemy również z czasopismem Bikeboard,  na łamach którego opublikowaliśmy kilka reportaży z naszych wypraw.

Wszelkim organizacjom oferujemy współpracę w obszarze reklamowym i  nie tylko.

Jak dotąd mieliśmy przyjemność wspólnie działać z:

 

W razie chęci nawiązania współpracy, pytań, porad w ww. zakresie zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym wrocycling@wrocycling.com.