O nas

Jesteśmy mieszkańcami Wrocławia, których połączyły więzy rodzinne oraz wspólna pasja- jazda na rowerze. Latem, w dni robocze można nas spotkać na ścieżkach rowerowych Wrocławia. W weekendy wypuszczamy się nieco dalej- w okolice Trzebnicy, Sobótki, w kierunku Jelcza Laskowice lub Opola oraz na Ziemie Kłodzką. Możliwości jest wiele.

W zimie przerzucamy się na zajęcia typu Indoor cycling. Organizujemy też wyprawy trekkingowe oraz na biegówki- nie tylko w czteroosobowym składzie.

Za nami liczne wyjazdy treningowe w okolice Wrocławia, wspólna trzydniowa wyprawa z Drezna do Wrocławia oraz wielka wyprawa rowerowa do Chorwacji. Na Naszym blogu znajdziesz głównie relacje z tych wypraw, ale nie tylko. Poznasz nieco historii Dolnego Śląska i okolic oraz innych miejsc, w które podróżujemy, nie tylko jednośladem. Podzielimy się również relacjami z Naszych pieszych wędrówek oraz ogólnymi przemyśleniami na temat sportu oraz różnego rodzaju produktów i aplikacji, przydatnych rowerzystom.

W razie jakichkolwiek pytań lub chęci nawiązania współpracy skontaktuj się z nami poprzez uzupełnienie formularza w zakładce „Kontakt”.

Miłej lektury!