Partnerzy, patroni i współpraca

Ludzi jeżdżących rowerami na całym świecie jest masa. Bez względu na wiek, zasobność portfela, status majątkowy, płeć, wiek itd. Wielu z nich używa roweru w różnych celach, zarówno zarobkowych, turystycznych czy też jako powszechne narzędzie do przemieszczania się np. po mieście.

Jako grupa ludzi krzewiąca aktywny styl życia wdrażamy czynnie dwa ostatnie cele, a turystyka rowerowa jest naszą wielką pasją. Staramy się w związku z tym poświęcać na jazdę rowerem wiele wolnego czasu uczestnicząc w krótszych czy dłuższych wyjazdach, których wisienką na torcie są kilkutygodniowe wyprawy rowerowe, z zeszłoroczną debiutancką wyprawą z Polski do Chorwacji, plonem której był przejazd przez 7 państw w niecałe 3 tygodnie ponad 1400 km.

Wrażeniami, w tym ze wspomnianej wyprawy, dzielimy się także z innymi. Od ponad roku prowadzimy blog turystyczny wrocycling.com, na którym publikujemy relacje zarówno z naszych wypraw czy treningów rowerowych jak i innych form aktywności turystycznej. Jesteśmy też widoczni w mediach społecznościowych takich jak Facebook czy Instagram. Byliśmy gośćmi cotygodniowego programu “Podróże z Radiem RAM” nadawanego na falach wrocławskiego Radia RAM, w którym opowiadaliśmy o naszej wyprawie do Chorwacji. Ponadto nasza wyprawa w miesiącu czerwcu 2018 zagościła na łamach czasopisma Bikeboard –  jednego z największych miesięczników rowerowych w Polsce.

Staramy się zachęcać innych do postrzegania świata z pozycji dwóch kółek również poprzez bezpośrednie spotkania, którego przejawem jest zaproszenie na prelekcję do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Świdnicy (specjalizacja – kolarstwo) czy udział w konkursie i prezentacji na najciekawszą relację z wyprawy rowerowej w ramach II Dolnośląskiego Festiwalu Rowerowego.

W związku z powyższym zachęcamy Wszystkich Państwa do wielopłaszczyznowej współpracy z nami. Proponujemy Państwu możliwość zarówno reklamy na naszym blogu, w mediach społecznościowych czy na naszych strojach kolarskich, będących swego rodzaju „żywą formą reklamy”. Jesteśmy chętni również do uświetnienia wszelkiego rodzaju imprez organizowanych przez Państwa poprzez okraszone humorem, ale i doświadczeniem prezentacje, slajdowiska czy też organizację wypraw rowerowych i nie tylko.

Zaufali nam:

 

Sponsor Maroko Tour 2019:

 

Prodim

 

Patronat Honorowy Maroko Tour 2019:

logotyp_patronat_marszalka_pion-przybylski-page-001

 

Patroni Medialni Maroko Tour 2019:

 

bB_logoRAM_logo_bez_tonu

Partner Serwisowy Maroko Tour 2019: