OKOŁOROWEROWO,  PARTNERZY, PATRONI I WSPÓŁPRACA,  PLANY ROWEROWE,  SPORT I PODRÓŻE,  TOP,  WSPÓŁPRACA I MEDIA

Oni nas wspierają – Partnerzy wyprawy Pamir 2022

Tak jak szereg wypraw alpinistycznych, skitourowych i podobnych, w Himalaje czy Karakorum, również wyprawa rowerowa nie może się obyć bez różnej postaci pomocy ze strony sponsorów, partnerów, instytucji czy osób prywatnych.

Przez ostatni rok otrzymaliśmy z ich strony olbrzymie wsparcie i to nie tylko finansowe.

Czasem pomoc w udostępnieniu kontaktu do kogoś ważnego, przetłumaczenie tekstu, czy chociażby stworzenie możliwości dodatkowego “dorobienia” do budżetu wyprawy są wielką sprawą.

Dlatego też chcieliśmy o tych osobach czy instytucjach trochę napisać uwypuklając ich wielką rolę przy organizacji wyprawy.

Oto oni:

  1. Prezydent Wrocławia Pan Jacek Sutryk

Jest dla nas wielkim zaszczytem, iż Prezydent Wrocławia, Pan Jacek Sutryk objął naszą wyprawę patronatem honorowym. Myślę, że Prezydenta Wrocławia nie muszę zbytnio przedstawiać. Wielu osobom znane są działania Pana Prezydenta zmierzające do rozwoju Wrocławia, zarówno te “twarde” jak i “miękkie” dzięki którym Wrocław pięknieje z roku na rok i stale się rozwija.

Klimat sprzyjający rowerzystom w naszym mieście, kilometry nowych ścieżek rowerowych oraz infrastruktury towarzyszącej, a także udział miasta Wrocławia w wielu inicjatywach rowerowych bezspornie dowodzą, iż Wrocław jest miastem rowerzystów oraz dla rowerzystów.

  1. National Geographic Traveler

Po raz kolejny przekonaliśmy się, że teksty jakie dotąd opublikowaliśmy, zarówno na naszym blogu jak i w “prasie fachowej”, pomysł obecnej wyprawy, a w szczególności jej przygodowy i społeczny charakter zostały docenione. Tym razem w postaci patronatu medialnego jakim została objęta nasza wyprawa przez jeden z największych na świecie magazynów podróżniczych – National Geographic Traveler.

Mam nadzieję, że w krótkim terminie po zakończeniu wyprawy, oprócz relacji z niej zamieszczonej na naszym blogu, będziecie mogli przeczytać o wyprawie również w National Geographic Traveler, zarówno w wydaniu papierowym jak i internetowym.

National Geographic Traveler

  1. Radio RAM

Nasz kolejny Patron Medialny, z którym współpracujemy od dłuższego czasu. Dzięki tej współpracy mogliście w sobotnie przedpołudnia w ramach programu  “Podróże z Radiem RAM”, prowadzonego przez Jana Pelczara i Bartka Synowca, wysłuchać naszych wspomnień zarówno po wyprawie do Chorwacji jak i do Maroka.

Linki do audycji poniżej:

Wspomnienia z wyprawy do Chorwacji

Przed wyprawą do Maroka

Wspomnienia z wyprawy do Maroka

  1. Aquapark Wrocław

Jeden z największych parków wodnych w Polsce to nie tylko baseny. Dzięki wspaniałej strefie fitness wielu klientów ma możliwości budowania kondycji, siły, wytrzymałości nie tylko na basenach.

Nasza współpraca z wrocławskim Aquaparkiem dotyczy właśnie przygotowania kondycyjnego do wyprawy.

Dzięki treningom indoor cycling w jakich mamy możliwość uczestniczyć pod czujnym okiem trenerów spinningowych zatrudnionych we wrocławskim Aquaparku istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie zabraknie nam “pary” na wyprawie.

Wszyscy sportowcy doskonale wiedzą, iż ciężko przepracowana zima daje wymierne efekty w lecie. Mamy nadzieję, że i w naszym przypadku tak będzie.

Również Was zapraszamy do wrocławskiego Aquaparku. Każdy znajdzie coś dla siebie. My oczywiście głównie zachęcamy do treningu rowerowego.

Aquapark Wrocław

  1. ProActum Sp. z o.o.

Firma z branży konsultingowej oraz szkoleniowej, szczególnie w szeroko rozumianej branży odnawialnych źródeł energii.

Dzięki ProActum udało nam się pokryć część kosztów związanych z organizacją wyprawy.

  1. Prodim Developer

Z firmą Prodim współpracujemy przy organizacji już drugiej wyprawy. Dzięki hojności jej Zarządu udało nam się zebrać środki na pokrycie części kosztów wyprawy, szczególnie kosztów biletów lotniczych.

Prodim Developer obecnie zajmuje się budową domów przy południowej granicy z Wrocławiem. Jeżeli szukacie miejsca do którego będziecie mogli wracać z dalekich wypraw to na pewno warto odwiedzić ich stronę.

Prodim

  1. Akat Consulting Sp. z o.o.

Czasami bezinteresowna pomoc niematerialna jest droższa od pieniędzy. Dzięki współpracy z Akat Consulting, szczególnie Panem Tomaszem Kurkiem, udało nam się spotkać fantastycznych ludzi, którzy pomagają nam na wielu płaszczyznach, od kwestii związanych z zakupem biletów lotniczych, ubezpieczenia, kwestiami sprzętowymi itd.

Jeżeli chcielibyście skorzystać z bogatej oferty szkoleniowej lub całej gamy usług consultingowych to oferta Akat Consulting jest dla Was. 

Poniżej link przybliżający firmę:

Akat Consulting

  1. Palarnia kawy Figa Coffee

Kiedy pierwszy raz wysłałem email-a do Filipa z Figi z propozycją współpracy, a nie znaliśmy się wcześniej, dostałem krótką informację “wchodzimy w to”. Rzecz dotyczyła stworzenia specjalnej kawy dla rowerzystów, z której dodatkowo część dochodu miała być przeznaczona na wsparcie małej tadżyckiej szkoły we Vrang na pograniczu tadżycko – afgańskim.

W zasadzie kilka spotkań, ustalenie całego procesu ogarnięcia tematu pod kątem marketingowym i kawa zaczęła się sprzedawać pod nazwą “Bez Trzymanki”.

Jeszcze możecie ją, jak i inne kawy wypalane przez Filipa znaleźć w poniższym linku, więc zachęcam do zakupów

Kawa Bez Trzymanki

  1. Serwis rowerowy JATA Nobil

Serwisów rowerowych przerobiłem w swoim życiu już naprawdę wiele. Lepszych i gorszych, tańszych i droższych. Jednak to co decyduje niejednokrotnie o naszych relacjach klient-sprzedawca to pierwsze wrażenie.

Kiedy wiosną tego roku pojawiłem się w warsztacie Tomasza na wrocławskim Księżu Małym wiedziałem, że będzie to współpraca owocna.

Fachowe porady, zaangażowanie w rozwiązanie problemu, kontakt w trakcie naprawy, terminowość, to cechy które charakteryzują Tomasza, właściciela serwisu JATA Nobil. Jeżeli do tego dołożymy długie rozmowy na tematy rowerowe to powstaje spójna całość pod nazwą “serwis rowerowy z prawdziwego zdarzenia”. Cechą drugorzędną są ceny usług, które swoją drogą są jednymi z najniższych na rynku wrocławskim.

Zapraszam do kontaktu z Tomaszem. Namiar poniżej

JATA – Nobil

Ponadto gorące podziękowania należą się Wiceprezydent Wrocławia, Pani Renacie Granowskiej, sprawującej na co dzień kuratelę nad wrocławską oświatą oraz wydatkowaniem środków finansowych z UE na obszarze aglomeracji wrocławskiej, za wielkie zaangażowanie w próbę pomocy materialnej dla szkoły we Vrang. Szkoda, że panująca pandemia udaremniła te starania. Może w przyszłości uda się zorganizować transport z pomocą dla szkoły we Vrang.

Kończąc ten artykuł chciałem wspomnieć jeszcze o całej grupie osób, które całkowicie bezinteresownie wsparły nas na internetowej zrzutce.

Bardzo często były to osoby anonimowe, którym chcieliśmy w tym miejscu bardzo, bardzo podziękować.

To dzięki Wam udało się uzbierać kwotę 6234 zł, za którą będziemy mogli prawie w całości zakupić bilety lotnicze do Duszanbe i z powrotem.

Jeszcze raz wielkie podziękowania dla Wszystkich, którzy w różny sposób nas wsparli i pomogli bądź nadal pomagają przy organizacji przyszłorocznej wyprawy w Pamir.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.